• GÖKTEPE DANIŞMANLIK
    • Bahçelievler Mh. Atatürk Bulvarı Uğur Apt. B Blok No:2 Sorgun/YOZGAT
Üyelik Girişi
Saat
Site Haritası
Takvim

HAKKIMIZDA

GÖKTEPE Tarım, Gıda ve Danışmanlık, KOBİ’lerin STK’ların ve Yerel Yönetimlerin IPARD (TKDK), TÜBİTAK, Tarım Bakanlığı,  KOSGEB, Kalkınma Ajansları ve diğer ulusal veya uluslararası kuruluşların sağladığı fonlara ulaşması noktasında araştırma, danışmanlık ve projelendirme hizmeti vermektedir. GÖKTEPE Danışmanlık sürekli iyileştirme ve geliştirme konusunu kendisine ilke edinmiştir. Firmamız bu ilke çerçevesinde hizmet verdiği kuruluşların yönetim ve üretim süreçlerinde kalite yükselten, maliyet düşüren çalışmalarla hibe desteklerinden yararlanmaları konusunda danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca firmamız belgelendirme, teşvik destekleri, ithalat, ihracat, marka tescil, vb. alanlarda hizmet vermektedir. 

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

GÖKTEPE Danışmanlık olarak ana önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ve bu ihtiyaçların giderilmesi için gerekli olan aksiyonları en hızlı ve en verimli şekilde ele alabilmektedir. Bu nedenle çalışmalarımıza ilk olarak “teknik ve mali fizibilite” hazırlayarak başlamaktayız. Bahsedilen fizibilite çalışması kimi zaman yarım günlük bir çalışma olabilirken kimi zaman ise 1 ayı geçen sürelerde tamamlanabilmektedir. Anc ak bu çalışma neticesinde oluşan rapor ve veriler ışığında ihtiyaçların kesinleştirilmesi ve bu ihtiyaçların giderilmesi için etkili yöntemlerin belirlenmesi mümkün olmaktadır. 

Danışmandan çok iş ortağı hedefiyle
faaliyetlerini sürdüren GÖKTEPE Danışmanlık, tüm hizmetlerini kesin gizlilik prosedürleri içerisinde ve mutlaka sözleşme bazlı sunmaktadır. GÖKTEPE Danışmanlık için esas olan öncelikle yapılan işin başarılı olmasıdır. 

SİZ HAYAL EDİN, BERABER GERÇEKLEŞTİRELİM

Teşvik Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73286.7597
Euro7.32017.3495
Hava Durumu